"Козацький гарт"

Новини громади
06.05.2019

6 квітня шкільна спортивна команда (разом з вчителем фізичної культури Мартиновою В.А.) змагалася в ІІ (районному) етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю серед школярів "Козацький гарт" серед навчальних закладів Широківського району. У ІІ етапі змагань приймали участь команди із 7 загальноосвітніх навчальних закладів району. За підсумками спортивних випробувань збірна команда Калинівської школи Гречаноподівської ОТГ посіла ІІІ місце і була нагороджена Грамотою. Вітаємо наших переможців і бажаємо у подальшому легких стартів та вдалих виступів!!!