Вдосконалення цивільного захисту в громаді

Цивільний захист
12.11.2019

Наша громада впродовж шести місяців працює над реалізацією ініціативи місцевого розвитку «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах», днями отримали від Польщі в рамках програми «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» - 4 нові комплекти бойового одягу для пожежних рятувальників.
Реалізуючи ініціативу та за сприяння Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області, Польської пожежної служби та Програми «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» добровольці пожежної команди нашої громади пройшли навчання у центрі ДСНС, а також на практиці побачили, як працюють пожежні дружини у Польщі.
«Для нашої громади дуже важливий напрямок безпеки жителів і території, підвищення рівня свідомої відповідальності населення за своє житло, край, громаду. Висловлюємо вдячність всім учасникам проекту: ДСНС у Дніпропетровській області, Центру розвитку місцевого самоврядування, окреме дякую нашим польським колегам за можливість перейняти успішний досвід у галузі безпеки громади та отримання високоякісного спорядження для наших пожежних рятувальників», - зауважила Галина Усик.

Р.S. Проект триває, слідкуйте за новинами на наших ресурсах (https://www.facebook.com/grechotg/)