Обмін досвідом між Гречаноподівською ОТГ та Високопільською ОТГ.

07.08.2019

Обмін досвідом між Гречаноподівською ОТГ та Високопільською ОТГ.

Як говорять: краще побачити на власні очі Так і зробили Сьогодні відвідали КП "Високопільський комунсервіс" на чолі з директором Семеняк Олександром Петровичем. Дякуємо за запрошення голові громади Заставі Руслану Миколайовичу та спеціалісту програми DOBRE Євгенії Велегурі Від нашої громади поїхали керуючий справами, начальник відлілу інфраструктури та директор КП "Дар". Що побачили? А побачили, як чотири робітника роблять шлакоблок, тротуарну плитку та бордюри.