На головну
Новини
Проекти громади
Петиції
Сторонні сервіси
Бюджет
Корисна інформація
Структура ОТГ
Економічний профіль
Документи
Prozorro
Вакансії
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Нагородження відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції"

Новини громади
27.06.2019

З метою гідного відзначення осіб захисникіів суверенітету та територіальної цілісності Украини під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганскій області сьогодні Захисників з нашої громади нагородили відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції"

Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради в особі сільського голови Усик Галини Олексіївни висловлює щиру вдячність Широківській РДА в особі виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Положешній Ірині Володимирівні та Широківській районній раді в особі голови районної ради Ситниченку Євгену Володимировичу за приділену увагу та нагородження учасників АТО урочистими відзнаками.
Вітаємо воїнів АТО з отриманням відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції»

Сільський голова Усик Галина Олексіївна, Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше