Нагородження відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції"

Новини громади
27.06.2019

Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради в особі сільського голови Усик Галини Олексіївни висловлює щиру вдячність Широківській РДА в особі виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Положешній Ірині Володимирівні та Широківській районній раді в особі голови районної ради Ситниченку Євгену Володимировичу за приділену увагу та нагородження учасників АТО урочистими відзнаками.
Вітаємо воїнів АТО з отриманням відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції»

Сільський голова Усик Галина Олексіївна, Виконавчий комітет Гречаноподівської сільської ради